EXTRA RABAT -5%!Więcej informacji


Na początek warto zadać pytanie, czy szukasz profesjonalisty, który przeprowadzi Cię przez gąszcz "prawie" jednakowych ofert, a później przez montaż, jakby wybierał i montował dla siebie... czy też szukasz firmy, która zechce wziąć udział w castingu na "najlepszą" (czyt.najtańszą) ofertę?...

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na pierwsze pytanie - TO JESTEŚ POD WŁAŚCIWYM ADRESEM!

Zatem dlaczego to właśnie nam zlecić wykonanie stolarki i jej montaż... Dlaczego to właśnie nam warto powierzyć montaż okien, drzwi, rolet, bram? Co nas wyróżnia spośród innych firm na rynku?

Doświadczenie i wiedza techniczna

Od 1998 roku jesteśmy związani z branżą stolarki otworowej. Od roku 2002 działamy nieprzerwanie na terenie Bielska-Białej oraz całego województwa śląskiego i małopolskiego (Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, Goczałkowice, Jaworze, Bystra, Szczyrk, Pisarzowice, Wilamowice, Kęty, Bestwina, Międzyrzecze, Mazańcowice, Żywiec, Kęty, Kozy, Oświęcim, Brzeszcze Katowice, Dąbrowa Górnicza itp). Zdobyte doświadczenie i systematyczne szkolenia przekładają się na bardzo dobrą znajomość produktów i sposobów ich montażu.

Wyszkoleni doradcy pracujący w branży wiele lat, dopasują rozwiązania najbardziej pasujące do Twojej sytuacji oraz przedstawią ich szczegóły.

Od początku kładziemy szczególny nacisk na jakość oferowanych produktów i prac montażowych, stosując nowoczesne rozwiązania. U nas jakość to nie tylko slogan reklamowy, co potwierdzają setki zadowolonych klientów.

Do najlepszej jakości produktów dokładamy to coś, co sprawia, że zaufało nam wielu klientów. Rozumiejąc, że dla wielu rodzin zakup okien jest inwestycją na całe życie dokładamy wszelkich starań, aby była to inwestycja trafiona, a wybrane rozwiązania najlepsze. Nie "wciśniemy" Ci produktu, czy montażu który budzi nasze wątpliwości- przedstawimy alternatywne rozwiązania.

Nie zawsze to co najdroższe będzie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. Jednocześnie szukanie "na siłę" najtańszego rozwiązania, częstokroć powoduje że w konsekwencji staje się ono najdroższe (źle dobraną stolarkę po krótkim czasie użytkowania trzeba będzie wymienić na nową lub często serwisować- narażając się na koszty)

Kompletna oferta

Współpracujemy z kilkoma producentami, dlatego też możemy zaoferować możliwie najbardziej pełną ofertę produktów. W naszej ofercie są okna, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, bramy garażowe, rolety zewnętrzne a także dodatki: parapety, rolety i żaluzje wewnętrzne.

Sprzedajemy okna PCW te z "najwyższej półki", ale mamy także stolarkę w przystępnych cenach dla każdego gospodarstwa domowego czy też do obiektów przemysłowych. Niezależnie od przedziału cenowego - wszystkie produkty są dobrej jakości i pochodzą od sprawdzonych producentów.

Przedstaw nam swoje oczekiwania, a my dobierzemy produkt i usługi do Twoich potrzeb bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu.

Szukasz czegoś standardowego, zależy Ci na minimalizacji kosztów? Znajdziemy ofertę dla Ciebie. Jeśli jakaś konstrukcja będzie "problematyczna"- wskażemy zagrożenia i zaproponujemy inne opcje.

Jeśli jesteś zwolennikiem nowoczesnych rozwiązań, dodatkowych funkcji stolarki, lepszych parametrów? Również je u nas znajdziesz!

Nie dziw się, że przed przystąpieniem do wyceny zadajemy tyle pytań- musimy poznać Twoje oczekiwania!

Niezależność

Nie jesteśmy salonem firmowym żadnego z producentów. Status „autoryzowanego przedstawiciela” pozwala nam zawsze proponować te rozwiązania, które uważamy za najkorzystniejsze, bez przymusu reprezentowania stanowiska tylko jednego producenta.

Dobra marka

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zweryfikować rynek dostawców tak, aby współpracować tylko z najlepszymi.  Stolarka zgodna z oczekiwaniami, dobrej jakości i dostarczona na czas to podstawa. Bez dobrego produktu, inwestycja nie da pełnej satysfakcji, ale nawet najlepsze okno czy drzwi nie są jeszcze gwarancją całkowitego sukcesu.

Ekspozycja drzwi i okien

W naszych salonach sprzedaży  w Bielsku-Białej przy ulicy Bukowej 20 i Piekarskiej 86 możecie Państwo „dotknąć” każdego okna, drzwi, rolety czy bramy garażowej. Sprawdzić jak się otwiera, zamyka, uchyla, jak korzystać z funkcji dodatkowych takich jak np. stopniowanie uchyłu czy hamulec w klamce. W naszych salonach sprzedaży można zobaczyć jak okno jest wykonane, jak w rzeczywistości wygląda kolor, który gdzie indziej oferowany jest tylko na przykładzie małej próbki. Mamy modele z każdego segmentu naszej oferty.

Nawet jeśli czegoś nie będziemy mogli pokazać na naszej ekspozycji, to prawdopodobnie już wykonywaliśmy takie konstrukcje i będziemy mogli zaprezentować zdjęcia z tych realizacji.

Wiarygodność

To priorytet naszego działania, a dla Ciebie pewność, że umowa będzie wypełniona dobrze i terminowo.

Profesjonalny pomiar

To klucz do właściwego doboru stolarki. Kiedy już zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług wykonujemy pomiar. Pomiar to nie tylko ściągnięcie wymiarów, niwelacji czy ustalenie sposobów otwierania, ale również ustalenie szczegółów montażowych, by po fakcie nie dodawać do kosztorysu nieprzewidzianych wcześniej kwot, za tzw. ”utrudnienia montażowe”, powszechnie stosowane w branży. Dla nas pomiar to właśnie już jeden z etapów montażu.

Profesjonalny montaż

Najlepsze okno źle lub niedbale zamontowane nie spełni swoich funkcji- tę kwestię często się pomija. Dla nas prawidłowy montaż to ogromnie ważna kwestia. Nie musisz mieć okna o "wyśrubowanych" parametrach, aby być zadowolonym z jego użytkowania. Ale okno musi być prawidłowo zamontowane, z najdrobniejszymi szczegółami- o tym w osobnej zakładce- montaż.

Serwis

Zwykle nowa stolarka nie wymaga serwisu. Z reguły tak właśnie jest, ale nie każdy ma nowe okna czy rolety zewnętrzne. Zapewniamy obsługę pogwarancyjną, regulacje, konserwacje, naprawy czy też wymiany szyb. Obsługujemy także serwisy "nie nasze"- masz problem z oknem, roletą czy bramą garażową? - zadzwoń do nas, nasi wyszkoleni serwisanci z pewnością rozwiążą Twój problem!

Promocje

Bez nich zakup nawet najlepszego towaru czy usługi nie daje takiej satysfakcji. Doskonale to rozumiemy, dlatego uczestniczymy we wszystkich akcjach promocyjnych naszych dostawców. Udzielamy również rabatów dodatkowych na montaż i dla klientów korzystających kompleksowo z naszej oferty.

Sprawdź nasze promocje, nowości oraz ciekawe informacje - zapraszamy!